Termy Uniejów

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na super PODWÓJNĄ WYCIECZKĘ do ZOO SAFARI w Borysewie

i do TERM w Uniejowie (na zakończenie Półkolonii)

(www.zoosafari.com.pl; www.termyuniejow.pl)

W WYCIECZCE mogą uczestniczyć też dzieci, które nie brały udziału w naszych Półkoloniach, czyli można zaprosić znajomych!

Data wyjazdu: czwartek 22 sierpnia 2019 r.

Podczas wyjazdu dla bezpieczeństwa dzieci zapewniamy większą ilość wychowawców niż wymagają tego przepisy! Jeden wychowawca będzie opiekował się piątką dzieci!

Dodatkowo w Termach (w basenach i zjeżdżalniach) nad bezpieczeństwem dzieci będzie czuwało trzech naszych ratowników i instruktorów nauki pływania.

PROPONOWANE ATRAKCJE:

 1. Zwiedzanie ZOO wraz z zajęciami, pokazami i zabawami
 2. Zabawy i rekreacja w Termach

PLAN WYCIECZKI:

 1. Godz. 6:45  – zbiórka przed szkołą im. Św. Jana De La Salle
 2. Godz. 7:00  – wyjazd do ZOO Safari Borysew (planowany czas przejazdu ok. 3 godzin)
 3. Godz. 10:00 – śniadanie
 4. Godz. 10:15 – zwiedzanie ZOO kolejką z przewodnikiem
 5. Godz. 10:50 – zajęcia edukacyjne (bezpośredni kontakt z wybranymi zwierzętami), zajęcia połączone są z pokazami karmienia wyjątkowych, egzotycznych zwierząt
 6. Godz. 11:50 – zabawy w Figlarni i przejażdżki na kucyku
 7. Godz. 13:00 – obiad
 8. Godz. 13:30 – zajęcia praktyczne połączone z karmieniem zwierząt przez dzieci, kolejne spotkanie z wybranymi zwierzętami
 9. Godz. 14:40 – przejazd do Term w Uniejowie
 10. Godz. 15:00 – 18:00 – wejście do „aquaparku” – Term
 11. Godz. 16:00 – podwieczorek (drożdżówki, ciastka, lody i napoje)
 12. Godz. 18:00 – drugi posiłek (przed wyjazdem)
 13. Godz. 18:15 – wyjazd
 14. Godz. 21:00 – powrót do Częstochowy

Koszt wycieczki wynosi 300 zł (od osoby) – cena zawiera: wszystkie bilety-wejściówki, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, drożdżówki, ciastka, lody, napoje), koszt przejazdu autokarem, wynagrodzenie wychowawców-opiekunów, ratowników i instruktorów nauki pływania, ubezpieczenie.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 16 sierpnia (piątek)

Szczegółowych informacji udziela Jaś Pociecha

Również telefonicznie: 784 757 773

Potwierdzeniem zgłoszenia dziecka – rezerwacji miejsca w autokarze jest dokonanie wpłaty i złożenie „karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku”. Samo zgłoszenie telefoniczne lub SMS-em nie gwarantuje miejsca! W przypadku większej ilości zgłoszeń niż miejsc w autokarze, pierwszeństwo będzie przysługiwało dzieciom, których rodzice w pierwszej kolejności zapłacili za wycieczkę.

Dzieci, które brały udział w Półkoloniach w tym roku, nie muszą już składać „karty kwalifikacyjnej”. Natomiast rodzice pozostałych dzieci (które brały udział w naszej akcji letniej w poprzednich latach oraz rodzice „znajomych dzieci” zaproszonych na wycieczkę „z polecenia”) muszą dostarczyć wypełnioną „kartę” (która jest do pobrania na naszej stronie). W „karcie kwalifikacyjnej”, która jest również formalną zgodą na udział dziecka w  wycieczce, należy zaznaczyć kwadraciki z opisem: IX turnus i Wycieczka do ZOO Safari i Term w Uniejowie. Ostatni turnus IX od 20 do 22 sierpnia, nie jest wprawdzie turnusem stacjonarnym, jak wcześniejsze lecz „wyjazdowo – wycieczkowym” i obejmuje trzy proponowane przez nas wycieczki: do Energylandii, Warszawy i ZOO Safari z Termami.

Do Borysewa i Uniejowa zawiezie nas sam właściciel firmy przewozowej – p. Janusz Kreczmer, nowoczesnym autokarem, który posiada pasy bezpieczeństwa, klimatyzację i 3 telewizory (żeby dzieci nie nudziły się w czasie podróży); z aktualnym protokołem kontrolnym z Policji.

Serdecznie zapraszamy!

Jaś Pociecha z Rodzinką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *