Program na I turnus

PONIEDZIAŁEK – Dzień gier i zabaw (dzień adaptacyjno-integracyjny):

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:30 rozpoczęcie zajęć (do wyboru):

– zajęcia sportowe (w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym, m. in. gry zespołowe: piłka nożna)

– zajęcia plastyczne

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:30/13:00 obiad
  • 13:00/13:30 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:00/14:30 podwieczorek
  • 14:15/14:45 popołudniowa rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

WTOREK  – Wyjazd na BASEN i WYCIECZKA na rancho do Siedlca:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 10:45 wyjazd na BASEN w klubie TAURUS, przy ul. Brzeźnickiej 46 B:

– zabawy, ćwiczenia z elementami nauki pływania i rekreacja (dzieci młodsze, które nie potrafią jeszcze pływać)

– ćwiczenia doskonalące umiejętność pływania, gry i zabawy w wodzie (dzieci starsze, które potrafią już pływać)

  • po BASENIE – WYCIECZKA na rancho do Siedlca:

– oprowadzanie dzieci na koniu

– przejażdżki powozem konnym

  • drugie śniadanie
  • podwieczorek – na wycieczce
  • 16:00 obiad w Szkole
  • ok. 17:00 odbieranie dzieci

ŚRODA – Dzień wyjścia na „nasze place zabaw”:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:30 wyjście na place zabaw:

– zabawy i rekreacja na placu zabaw w Przedszkolu Sióstr Urszulanek przy ul. Pułaskiego – dzieci młodsze

 – zabawy i rekreacja na wielkim placu zabaw w „Domu Życia i Nadziei” (dawny „Dom Dziecka”) u Sióstr Służebniczek przy ul. Św. Kazimierza (teren zamknięty, bezpieczny i tylko do naszej dyspozycji, bardzo bogato wyposażony) – dzieci starsze

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:30 układanie klocków Lego
  • 14:00 obiad
  • 14:30 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 15:30 podwieczorek
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

CZWARTEK – Dzień warsztatów:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:30 rozpoczęcie wybranych warsztatów:

– warsztaty teatralne z Jasiem Pociechą

– warsztaty plastyczne

– zajęcia sportowe

– ROBOTYKA

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 14:00 obiad
  • 14:30 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 15:30 podwieczorek
  • 15:00 popołudniowa rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

PIĄTEK – Dzień sportu i rekreacji:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, gimnastyka, wprowadzenie do zajęć sportowych, śpiewy i tańce
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:30 rozpoczęcie wybranych zajęć sportowych:

– wyjście do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) przy ul. Sobieskiego:

– wybrane zajęcia sportowe

– nauka gry w tenisa ziemnego

– mecze piłki nożnej

– inne konkurencje drużynowe

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:30 zajęcia z elektroniki
  • 14:00 obiad
  • 14:30 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • podwieczorek na wynos
  • 15:00 rekreacja, animacje z bańkami mydlanymi
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

UWAGA: zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie z przyczyn organizacyjnych, np. z powodu niekorzystnej pogody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *