Program na IV turnus

(20.07-24.07.2020 r.)

PONIEDZIAŁEK – Dzień adaptacyjno-integracyjny:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:30 rozpoczęcie zajęć (do wyboru):

– zajęcia sportowe (w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym, m. in. gry zespołowe: piłka nożna)

– zajęcia plastyczne

  • 11:00 ROBOTYKA
  • drugie śniadanie
  • 13:00 obiad
  • 13:30 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:15 podwieczorek
  • 14:30 popołudniowa rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

WTOREK Dzień wyjścia na „nasze place zabaw”:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:50 wyjście na place zabaw:

zabawy i rekreacja na placu zabaw w Przedszkolu Sióstr Urszulanek przy ul. Pułaskiego – dzieci młodsze

 – zabawy i rekreacja na wielkim placu zabaw w „Domu Życia i Nadziei” (dawny „Dom Dziecka”) u Sióstr Służebniczek przy ul. Św. Kazimierza (teren zamknięty, bezpieczny i tylko do naszej dyspozycji, bardzo bogato wyposażony) – dzieci starsze

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:30 składanie klocków Lego
  • 13:30 obiad
  • 14:00 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:30 podwieczorek
  • 14:45 popołudniowa rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

ŚRODA Dzień wycieczki:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 10:00 wyjazd na wycieczkę do Agrogospodarstwa „Pod Skałką” w Przybynowie:

– Zwierzyniec Pod Skałką: spotkanie m. in. z osiołkami, owcami, kozami, kucykami, lamami, razem z ich karmieniem

– Skansen Wsi Jurajskiej

– warsztaty edukacyjne „Skąd się bierze mleko?”

– zabawy na placu zabaw

  • 12:00 drugie śniadanie na wycieczce
  • 13:30 podwieczorek
  • 15:00 obiad w Szkole
  • ok. 16:00 odbieranie dzieci

CZWARTEK Dzień sportu i rekreacji:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, wprowadzenie do zajęć sportowych
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 10:00 rozpoczęcie wybranych zajęć sportowych:

– wyjście do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) przy ul. Sobieskiego:

– nauka gry w tenisa ziemnego

– mecze piłki nożnej

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:30 zajęcia z elektroniki
  • 13:30 obiad
  • 14:00 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:30 podwieczorek
  • 14:45 rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

PIĄTEKDzień wyjazdu na BASEN:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00-9:30 śniadanie
  • 9:40 wyjazd na BASEN w klubie TAURUS, przy ul. Brzeźnickiej 46 B:

– zabawy, ćwiczenia z elementami nauki pływania i rekreacja (dzieci młodsze, które nie potrafią jeszcze pływać)

– ćwiczenia doskonalące umiejętność pływania, zabawy w wodzie (dzieci starsze, które potrafią już pływać)

  • drugie śniadanie
  • 14:30 obiad w Szkole
  • podwieczorek na wynos
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

UWAGA: zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie z przyczyn organizacyjnych,np. z powodu niekorzystnej pogody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *