Program na V turnus

(27.07-31.07.2020 r.)

PONIEDZIAŁEK – Dzień adaptacyjno-integracyjny:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00 śniadanie
  • 9:30 rozpoczęcie zajęć (do wyboru):

– zajęcia sportowe (w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym, m. in. gry zespołowe: piłka nożna)

– zajęcia plastyczne

  • 11:00 ROBOTYKA
  • drugie śniadanie
  • 13:00 obiad
  • 13:30 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:15 podwieczorek
  • 14:30 popołudniowa rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

WTOREK Dzień sportu i rekreacji:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, wprowadzenie do zajęć sportowych
  • 9:00 śniadanie
  • 10:00 rozpoczęcie wybranych zajęć sportowych:

– wyjście do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) przy ul. Sobieskiego:

– nauka gry w tenisa ziemnego

– mecze piłki nożnej

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:00 zajęcia z elektroniki
  • 13:30 obiad
  • 14:00 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:30 podwieczorek
  • 14:45 rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

ŚRODADzień wyjazdu do Stacji Grawitacja:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00 śniadanie
  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:00 zabawy w Stacji Grawitacja:

– Park Trampolin (poducha zeskokowa o powierzchni 54 m², boisko do koszykówki zakończone trampolinami, strefa wsadów, boisko do siatkówki, „gladiator”, trampolina olimpijska, ogromna strefa open jump)

– Tor Przeszkód (blisko 20 przeszkód o różnym poziomie trudności, dla młodszych i starszych Dzieci)

  • 13:30 obiad w Szkole
  • 14:00 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:30 podwieczorek
  • 14:45 rekreacja
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

CZWARTEK Dzień wycieczki:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00 śniadanie
  • 12:00 obiad w Szkole
  • 13:00 wyjazd na wycieczkę na rancho do Siedlca:

– oprowadzanie dzieci na koniu

-przejażdżki powozem konnym

  • 15:00 podwieczorek na wycieczce
  • 16:45-17:00 odbieranie dzieci

PIĄTEK Dzień wyjścia na „nasze place zabaw”:

  • 7:00-9:00 przyprowadzanie dzieci
  • 7:00-9:00 gry i zabawy poranne, zajęcia plastyczne i sportowe
  • 9:00 śniadanie
  • 9:45 wyjście na place zabaw:

zabawy i rekreacja na placu zabaw w Przedszkolu Sióstr Urszulanek przy ul. Pułaskiego – dzieci młodsze

 – zabawy i rekreacja na wielkim placu zabaw w „Domu Życia i Nadziei” (dawny „Dom Dziecka”) u Sióstr Służebniczek przy ul. Św. Kazimierza (teren zamknięty, bezpieczny i tylko do naszej dyspozycji, bardzo bogato wyposażony) – dzieci starsze

  • 11:00 drugie śniadanie
  • 12:00 składanie klocków Lego
  • 13:30 obiad
  • 14:00 rekreacja w „Wakacyjnym Kinie”
  • 14:45 popołudniowa rekreacja
  • podwieczorek na wynos
  • 15:30-16:00 odbieranie dzieci

UWAGA: zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie z przyczyn organizacyjnych, np. z powodu niekorzystnej pogody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *