Częstochowa

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

Przyjmujemy już zapisy na Półkolonie 2020

Wkrótce rozpoczną się „WAKACJE Z JASIEM POCIECHĄ 2020″! W tym roku jesteśmy i zapraszamy do Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana de La Salle Zgromadzenia Braci Szkół Chrześcijańskich – czyli do „Braci Szkolnych” przy ul. Pułaskiego 71 w Częstochowie. Pierwszy turnus rozpoczynamy już 29 czerwca!

Chcemy też bardzo podziękować wszystkim rodzicom za wielką życzliwość, dobre słowa (zachęcanie nas do kontynuowania proponowanej „akcji letniej” już jedenasty rok)!!! Dziękujemy bardzo serdecznie za zaufanie, chęć powierzenia nam swoich dzieci i polecenie nas rodzinie i znajomym!!! Przyjmujemy już zapisy na wybrane terminy – turnusy! Dziecko można zgłosić mailem lub SMS-em! Wysłanie zgłoszenia nie będzie jednak równoznaczne z przyjęciem dziecka na „Półkolonie”. Rodzice muszą otrzymać potwierdzenie (informację zwrotną), że dziecko zostało przyjęte i wpisane na listę uczestników! Ta zasada jest spowodowana dużą ilością zgłoszeń i możliwością zaistnienia sytuacji, w której zabraknie już wolnych miejsc na dany turnus (tydzień). Koszt jednego turnusu wynosi 300 zł. Nie przyjmujemy przedpłat, płatności przyjmujemy w pierwszym dniu rozpoczynającego się turnusu (w poniedziałek).

Ilość miejsc może być ograniczona z powodu wytycznych sanitarnych związanych z epidemią. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie związanych z ewentualnymi przepisami.

Dzieci młodsze zapraszamy do „Wakacyjnego Przedszkola”, a dzieci szkolne na „Półkolonie”. Przedszkolaki oraz dzieci starsze są w oddzielnych grupach, mają innych wychowawców – opiekunów oraz uczestniczą w zajęciach dostosowanych do swojego wieku, poziomu i rozwoju. Większość zajęć jest też prowadzona w mniejszych grupach. Dzieci mają też możliwość wybrania sobie zajęć i warsztatów, które je najbardziej interesują.

Proponowane tygodnie-turnusy (od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 16.00) to:

I turnus – od 29 czerwca do 3 lipca

II turnus – od 6 lipca do 10 lipca

III turnus – od 13 lipca do 17 lipca

IV turnus – od 20 lipca do 24 lipca

V turnus – od 27 lipca do 31 lipca

VI turnus – od 3 sierpnia do 7 sierpnia

VII turnus – od 10 sierpnia do 14 sierpnia

Dziecko można zgłosić wysyłając maila lub SMS-a z imieniem i nazwiskiem oraz podaniem jego wieku w celu zakwalifikowania do grupy przedszkolnej lub szkolnej. Dla ułatwienia prosimy też o podanie klasy (np. zerówka w szkole lub 1, 2, 3 lub 4 klasa) do której Dziecko uczęszczało w tym roku lub grupy przedszkolnej (3, 4, 5 latki lub zerówka w przedszkolu). W zgłoszeniu podajemy również wybrany termin turnusu (przykładowo wystarczy napisać numer turnusu: I, II, III lub IV itp.)

Należy również wypełnić „Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku” i dostarczyć ją w pierwszym dniu rozpoczynającego się turnusu, czyli w poniedziałek.

„Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku” można pobrać w zakładce Karta kwalifikacyjna. Prosimy jednak nie odsyłać jej nam mailem, tylko przynieść wypełnioną i podpisaną przez rodziców. W „karcie” zaznaczamy również wybrane terminy (turnusy – tygodnie).

Czekamy na Dzieci od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 16.00. Jeśli nie będzie potrzeby przyprowadzenia dziecka o wczesnej godzinie, wystarczy gdy pojawi się u nas chwilę przed rozpoczęciem śniadania, czyli do godz. 9.00.

Proponujemy bogaty i atrakcyjny PROGRAM, który sprawdził się i podobał w poprzednich latach. Wprowadzamy również NOWOŚCI. Streszczeniem naszej „wakacyjnej propozycji” jest umieszczony na górze tego postu „Plakat” (z hasłami i fotografiami określającymi charakter naszych półkolonii).

Szczegółowy „Program” wraz z PLANEM na każdy tydzień i rozpiską na każdy dzień będzie dostępny w szkole, przy wejściu. Na tablicy ogłoszeń będzie można zapoznać się też z innymi szczegółowymi informacjami np. z jadłospisem itp.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać przeglądając opisy w zakładkach (Ogólny program turnusu i W co wyposażyć dziecko) oraz w indywidualnej rozmowie (również telefonicznej)!

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!

ORGANIZATORZY:

Jaś Pociecha z Rodzinką

(Robert i Dorota Górniak)

nr tel. 784 757 773

e-mail: jasiupociecha@wp.pl