Warszawa

Informujemy, że w tym roku Półkolonie w Warszawie nie odbędą się z powodu zbyt małej ilości zgłoszonych uczestników.

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

Przyjmujemy już zapisy na Półkolonie 2022

Wkrótce rozpoczną się „WAKACJE Z JASIEM POCIECHĄ 2022″! Pierwszy turnus rozpoczynamy już 27 czerwca!

Przyjmujemy już zapisy na wybrane terminy – turnusy! Dziecko można zgłosić mailem lub SMS-em! Wysłanie zgłoszenia nie będzie jednak równoznaczne z przyjęciem dziecka na „Półkolonie”. Rodzice muszą otrzymać potwierdzenie (informację zwrotną), że dziecko zostało przyjęte i wpisane na listę uczestników! Ta zasada jest spowodowana dużą ilością zgłoszeń i możliwością zaistnienia sytuacji, w której zabraknie już wolnych miejsc na dany turnus (tydzień). Koszt jednego turnusu wynosi 800 zł. Nie przyjmujemy przedpłat, płatności przyjmujemy w pierwszym dniu rozpoczynającego się turnusu (w poniedziałek).

Dzieci młodsze zapraszamy do „Wakacyjnego Przedszkola”, a dzieci szkolne na „Półkolonie”. Przedszkolaki oraz dzieci starsze są w oddzielnych grupach, mają innych wychowawców – opiekunów oraz uczestniczą w zajęciach dostosowanych do swojego wieku, poziomu i rozwoju. Większość zajęć jest też prowadzona w mniejszych grupach. Dzieci mają też możliwość wybrania sobie zajęć i warsztatów, które je najbardziej interesują.

Proponowane tygodnie-turnusy (od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 17.00) w poszczególnych szkołach katolickich:

  • Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka – ul. Teresińska 9 w Warszawie:

I turnus – od 27 czerwca do 1 lipca

II turnus – od 4 lipca do 8 lipca

  • Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego – ul. Ogrodowa 3a w Warszawie:

III turnus – od 11 lipca do 15 lipca

IV turnus – od 18 lipca do 22 lipca

V turnus – od 25 lipca do 29 lipca

VI turnus – od 1 sierpnia do 5 sierpnia

VII turnus – od 8 sierpnia do 12 sierpnia

Dziecko można zgłosić wysyłając maila lub SMS-a z imieniem i nazwiskiem oraz podaniem jego wieku w celu zakwalifikowania do grupy przedszkolnej lub szkolnej. Dla ułatwienia prosimy też o podanie klasy (np. zerówka w szkole lub 1, 2, 3 lub 4 klasa) do której Dziecko uczęszczało w tym roku lub grupy przedszkolnej (3, 4, 5 latki lub zerówka w przedszkolu). W zgłoszeniu podajemy również wybrany termin turnusu (przykładowo wystarczy napisać numer turnusu: I, II, III lub IV itp.)

Należy również wypełnić „Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku” i dostarczyć ją w pierwszym dniu rozpoczynającego się turnusu, czyli w poniedziałek.

„Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku” można pobrać w zakładce:

Prosimy jednak nie odsyłać jej nam mailem, tylko przynieść wypełnioną i podpisaną przez rodziców. W „karcie” zaznaczamy również wybrane terminy (turnusy – tygodnie).

Czekamy na Dzieci od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 17.00. Jeśli nie będzie potrzeby przyprowadzenia dziecka o wczesnej godzinie, wystarczy gdy pojawi się u nas chwilę przed rozpoczęciem śniadania, czyli do godz. 9.00.

Proponujemy bogaty i atrakcyjny PROGRAM. Streszczeniem naszej „wakacyjnej propozycji” jest umieszczony na górze tego postu „Plakat” (z hasłami i fotografiami określającymi charakter naszych półkolonii).

Szczegółowy „Program” wraz z PLANEM na każdy tydzień i rozpiską na każdy dzień będzie dostępny w szkole, przy wejściu. Na tablicy ogłoszeń będzie można zapoznać się też z innymi szczegółowymi informacjami np. z jadłospisem itp.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać przeglądając opisy w zakładkach (Ogólny program turnusu i W co wyposażyć dziecko) oraz w indywidualnej rozmowie (również telefonicznej)!

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!

ORGANIZATORZY:

Jaś Pociecha z Rodzinką

(Robert i Dorota Górniak)

nr tel. 784 757 773

e-mail: jasiupociecha@wp.pl