Wycieczka do Warszawy

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na bardzo atrakcyjną

WYCIECZKĘ do WARSZAWY (na zakończenie Półkolonii)

W WYCIECZCE mogą uczestniczyć też dzieci, które nie brały udziału w naszych Półkoloniach, czyli można zaprosić znajomych!

Data wyjazdu: środa 21 sierpnia 2019 r.

PROPONOWANE ATRAKCJE:

 1. ZOO
 2. Centrum Nauki Kopernik
 3. Stadion Narodowy
 4. Warszawska Starówka

PLAN WYCIECZKI:

 1. Godz. 6:45  – zbiórka przed szkołą im. Św. Jana De La Salle
 2. Godz. 7:00  – wyjazd do Warszawy (planowany czas przejazdu 3 godziny)
 3. Godz. 10:00 – śniadanie
 4. Godz. 10:15 – zwiedzanie warszawskiego ZOO
 5. Godz. 12:30 – obiad w Centrum Nauki Kopernik
 6. Godz. 13:00 – zabawy i zajęcia w Centrum Nauki Kopernik
 7. Godz. 15:45 – podwieczorek
 8. Godz. 16:00 – zwiedzanie Stadionu Narodowego z przewodnikiem – trasa Piłkarskie Emocje (m. in. szatnie, miejsca narad i odpoczynku piłkarzy, centrum medialne, płyta Stadionu, trybuny i taras widokowy)
 9. Godz. 17:00 – zwiedzanie Starówki i pożegnanie ze stolicą pod Zamkiem Królewskim i Kolumną Zygmunta
 10. Godz. 17:45 – kolejny posiłek
 11. Godz. 18:00 – wyjazd do Częstochowy
 12. Godz. 21:00 – planowany powrót

Koszt wycieczki wynosi 250 zł (od osoby) – cena zawiera: wszystkie bilety-wejściówki, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, drożdżówki, ciastka, napoje), koszt przejazdu autokarem, wynagrodzenie wychowawców-opiekunów, ubezpieczenie.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 16 sierpnia (piątek)

Szczegółowych informacji udziela Jaś Pociecha

Również telefonicznie: 784 757 773

Proponowaną wycieczkę organizujemy już piąty raz. Za każdym razem wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Mamy więc sprawdzony program.

Potwierdzeniem zgłoszenia dziecka – rezerwacji miejsca w autokarze jest dokonanie wpłaty i złożenie „karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku”. Samo zgłoszenie telefoniczne lub SMS-em nie gwarantuje miejsca! W przypadku większej ilości zgłoszeń niż miejsc w autokarze, pierwszeństwo będzie przysługiwało dzieciom, których rodzice w pierwszej kolejności zapłacili za wycieczkę. Dzieci, które brały udział w Półkoloniach w tym roku, nie muszą już składać „karty kwalifikacyjnej”. Natomiast rodzice pozostałych dzieci (które brały udział w naszej akcji letniej w poprzednich latach oraz rodzice „znajomych dzieci” zaproszonych na wycieczkę „z polecenia”) muszą dostarczyć wypełnioną „kartę” (która jest do pobrania na naszej stronie). W „karcie kwalifikacyjnej”, która jest również formalną zgodą na udział dziecka w  wycieczce, należy zaznaczyć kwadraciki z opisem: IX turnus i Wycieczka do Warszawy. Ostatni turnus IX od 20 do 22 sierpnia, nie jest wprawdzie turnusem stacjonarnym, jak wcześniejsze lecz „wyjazdowo- wycieczkowym” i obejmuje dwie proponowane przez nas wycieczki: do Energylandii, Warszawy i ZOO Safari z Termami.

Do stolicy zawiezie nas sam właściciel firmy przewozowej – p. Janusz Kreczmer, nowoczesnym autokarem, który posiada pasy bezpieczeństwa, klimatyzację i 3 telewizory (żeby dzieci nie nudziły się w czasie podróży); z aktualnym protokołem kontrolnym z Policji.

Serdecznie zapraszamy!

Jaś Pociecha z Rodzinką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *