Wyprawa do Energylandii

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Na zakończenie „WAKACJI Z JASIEM POCIECHĄ – PÓŁKOLONII u Braci Szkolnych” przygotowaliśmy wyjątkową WYCIECZKĘ do największego Parku Rozrywki w Polsce – ENERGYLANDII w Zatorze.

(www.energylandia.pl)

W WYCIECZCE mogą uczestniczyć też dzieci, które nie brały udziału w naszych Półkoloniach, czyli można zaprosić znajomych!

Proponowaną wycieczkę organizujemy już drugi raz. W zeszłym roku wszyscy uczestnicy byli zachwyceni. Mamy więc sprawdzony program.

Data wyjazdu: wtorek 20 sierpnia 2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu wyjazdu w przypadku niekorzystnej pogody!

DZIECI BĘDĄ KORZYSTAŁY Z NASTĘPUJĄCYCH STREF:

 • Bajkolandia
 • Strefa Familijna
 • Water Park + Tropical Fun – największy odkryty Park Wodny w Polsce

NIE PRZEWIDUJEMY STREFY EKSTREMALNEJ! JEDYNIE W PRZYPADKU DODATKOWEJ ZGODY PISEMNEJ RODZICÓW POZWOLIMY DZIECIOM KORZYSTAĆ Z PODANYCH W/W „ZGODZIE” ATRAKCJI (URZĄDZEŃ).

Podczas wyjazdu dla bezpieczeństwa dzieci zapewniamy większą ilość wychowawców niż wymagają tego przepisy! Jeden wychowawca będzie opiekował się piątką dzieci!

Dodatkowo w „Strefach wodnych” (w basenach i zjeżdżalniach) nad bezpieczeństwem dzieci będzie czuwało trzech naszych ratowników i instruktorów nauki pływania.

Dzień pobytu w Energylandii będzie podzielony na dwie części: najpierw dzieci skorzystają z atrakcji proponowanych w Bajkolandii i Strefie Familijnej, a następnie ze „Stref wodnych” – dlatego będą potrzebne stroje kąpielowe, klapki i ręczniki.

PLAN WYCIECZKI:

 1. Godz. 7:15 – zbiórka przed szkołą im. Św. Jana De La Salle przy ul. Pułaskiego 71 (parking od ul. Słowackiego)
 2. Godz. 7:30 – wyjazd do ENERGYLANDII w Zatorze (planowany czas przejazdu 2,5 godziny)
 3. Godz. 09:00 – śniadanie w drodze
 4. Godz. 10:00 – wejście na teren Parku Rozrywki
 5. Godz. 10:00 – 12:00 – zabawy w Bajkolandii
 6. Godz. 12:00 – 12:30 – obiad
 7. Godz. 12:30 – 13:30 – Strefa Show (pokazy, teatr, cyrk, animacje)
 8. Godz. 13:30 – 15:30 – atrakcje w Strefie Familijnej
 9. Godz. 15:30 – 15:45 – podwieczorek
 10. Godz. 15:45 – 17:45 – Water Park + Tropical Fun (strefa wodna, baseny, zjeżdżalnie)
 11. Godz. 17:45 – kolejny posiłek
 12. Godz. 18:00 – wyjazd do Częstochowy
 13. Godz. 20:30 – planowany powrót

Koszt wycieczki wynosi 270 zł (od osoby) – cena zawiera: bilet-wejściówkę na wszystkie atrakcje, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, drożdżówki, ciastka, napoje, drugi posiłek), koszt przejazdu autokarem, wynagrodzenie wychowawców-opiekunów, ratowników i instruktorów nauki pływania, ubezpieczenie.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 16 sierpnia (piątek)!!!

Potwierdzeniem zgłoszenia dziecka – rezerwacji miejsca w autokarze jest dokonanie wpłaty i złożenie „karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku”. Samo zgłoszenie telefoniczne lub SMS-em nie gwarantuje miejsca! W przypadku większej ilości zgłoszeń niż miejsc w autokarze, pierwszeństwo będzie przysługiwało dzieciom, których rodzice w pierwszej kolejności zapłacili za wycieczkę. Dzieci, które brały udział w Półkoloniach w tym roku, nie muszą już składać „karty kwalifikacyjnej”. Natomiast rodzice pozostałych dzieci (które brały udział w naszej akcji letniej w poprzednich latach oraz rodzice „znajomych dzieci” zaproszonych na wycieczkę „z polecenia”) muszą dostarczyć wypełnioną „kartę” (która jest do pobrania na naszej stronie). W „karcie kwalifikacyjnej”, która jest również formalną zgodą na udział dziecka w  wycieczce, należy zaznaczyć kwadraciki z opisem: IX turnus i Wycieczka do Energylandii w Zatorze. Ostatni turnus IX od 20 do 22 sierpnia, nie jest wprawdzie turnusem stacjonarnym, jak wcześniejsze lecz „wyjazdowo- wycieczkowym” i obejmuje dwie proponowane przez nas wycieczki: do Energylandii, Warszawy i ZOO Safari z Termami.

Szczegółowych informacji udziela Jaś Pociecha 

Również telefonicznie: 784 757 773

Do Zatoru zawiezie nas sam właściciel firmy przewozowej – p. Janusz Kreczmer, nowoczesnym autokarem, który posiada pasy bezpieczeństwa, klimatyzację i 3 telewizory (żeby dzieci nie nudziły się w czasie podróży); z aktualnym protokołem kontrolnym z Policji.

Serdecznie zapraszamy!

Jaś Pociecha z Rodzinką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *